Pakiet ITCube najczęściej wybierany polski CRM

ITCube system CRM online

Nowe możliwości wyszukiwania i porządkowania danych w ITCube CRM 11.2!

without comments

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się na rynku najnowszej wersji pakietu ITCube CRM 11.2.W najnowszej wersji wprowadzono m.in.:
– Systemowy „Google” na karcie kontrahenta – moduł CRM oferuje obecnie bardzo cenne narzędzie wyszukiwania danych bezpośrednio z karty klienta. Funkcja ta jest bezcenna w sytuacji, w której zależy nam na szybkim odnalezieniu informacji związanych z klientem, a nie dysponujemy wiedzą w jaki sposób została ona odnotowana w systemie. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić czas, który możemy wykorzystać do lepszej obsługi klienta.
– Dostosowanie systemu do urządzeń opartych o Android 4.0 – ITCube to gwarancja mobilności. Nowa wersja umożliwia korzystanie z systemu na najnowszych urządzeniach mobilnych takich jak np.: tablety czy telefony, bez zbędnych instalacji czy czasochłonnych konfiguracji.
– Podział historii projektu na niezależne wątki – najnowsza wersja modułu ITCube PROJEKTY umożliwia łatwy podział całej historii realizacji projektu na wątki związane z poszczególnymi kontrahentami biorącymi udział w danym projekcie. Dzięki temu możemy szybko prześledzić historię realizacji projektu pod kątem różnych kontrahentów.

Sprawdź w czym ułatwi Ci pracę system CRM on-line. ( www.itcube.pl)

ITCube_druk_kw_duze

Written by itcube

Listopad 26th, 2013 at 11:04 am

Posted in Uncategorized