Zwiększ sprzedaży dzięki CRM!

CRM to narzędzie wspierające sprzedaż na bardzo wiele sposobów. Poniżej przybliżymy kilka z nich.

Kreator ofert

Dzięki narzędziom do tworzeniom zaawansowanych ofert system crm bardzo przyspiesza pracę handlowców. Za pomocą kreatora wybieramy jedynie kontrahenta, produkty, które mają znaleźć się w ofercie, a resztę wykonuje już program. Nadaje przyznane upusty, pobiera opis i zdjęcia z bazy danych i przygotowuje efektownie wyglądający wydruk gotowy do wysłania. Także w postaci pliku pdf.

Analityczne wsparcie handlowca

Dzięki wielu użytecznym raportom pracownik działu handlowego może bardzo prosto dowiedzieć się o preferencjach kupującego. Jakie oferty przedstawił, co skończył się zakupem, po jakich cenach. Może zawsze zaproponować ofertę zgodną z oczekiwaniem Klienta, nawet jeśli obsługuje go po raz pierwszy. To na prawdę robi wrażenie na kupującym. A fachowa obsług i zadowolenie klienta przekłada się na większą sprzedaż.

Analiza sprzedaży

Kompletne statystyki dające przegląd sprzedaży w wielu wymiarach co daje pole do popisu kadrze zarządzającej. Dzięki takim danym mogą skutecznie zarządzać firmą, tworzyć jeszcze bardziej skuteczne akcje marketingowe. Dzięki analizom wiedzą dokładnie, którzy pracownicy czy działy sprzedają najlepiej, które produkty przynoszą największe profity.

CRM to narzędzie, które pozwala sprzedawać więcej a Klient jest bardziej zadowolony i chętny do kolejnych zakupów w naszej firmie.

Polecamy także następujące artykuły: