Pakiet ITCube najczęściej wybierany polski CRM

ITCube system CRM online

Nowy ITCube CRM 12.0 – sposób na zwiększenie sprzedaży!

without comments

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się na rynku najnowszej wersji pakietu ITCube CRM 12.0 . W najnowszej wersji wprowadzono m.in.:

Wydruk dokumentów handlowych do formatu PDF – Najnowsza wersja systemu udostępnia narzędzie automatycznego przekształcania dokumentów handlowych (ofert, zamówień sprzedażowych/zakupowych, faktur, wezwań do zapłaty itd.) do formatu PDF. Dokumenty handlowe w postaci plików PDF mogą następnie zostać w łatwy sposób wykorzystane jako załączniki korespondencji mailowej.

Odnotowywanie powiązań pomiędzy maszynami – Moduł SERWIS rozbudowany został o mechanizm odnotowywania maszyn o strukturze hierarchicznej. Dzięki tej funkcjonalności możliwe jest odnotowanie rozbudowanych maszyn takich jak linie produkcyjne, statki, samochody oraz komponenty, z których się składają.

Dostosowanie do aktualnych wersji programów sprzedażowych – Najnowsza wersja oferuje dostosowanie integracji do systemów handlowych w następujących wersjach: Comarch ERP XL 2013.5, Comarch ERP Optima 2014, WF-MAG 7.9, Symfonia 2014 oraz FORTE 2014.

Więcej informacji można znaleźć na www.itcube.pl

Written by itcube

Styczeń 16th, 2014 at 11:13 am

Posted in CRM

Tagged with , ,