Pakiet ITCube najczęściej wybierany polski CRM

ITCube system CRM online

ITCube 2014 – połączenie doświadczenia z nowoczesnością

without comments

Z przyjemnością informujemy, iż jest już dostępna na rynku zupełnie nowa wersja systemu ITCube CRM.  Istniejący od ponad 10 lat interfejs ITCube zmienił się nie do poznania. Zmiany, dotyczą nie tylko nowego interfejsu ale również poprawy ergonomii pracy.

INTUICYJNY – Nowy ITCube to zupełnie nowe podejście do tematu interfejsu użytkownika. Zastosowanie najnowszych trendów przekłada się na zwiększenie ergonomii oraz intuicyjności. Czytelne duże grafiki ułatwiają dodatkowo poruszanie się po systemie na urządzeniach mobilnych.

NOWOCZESNY – W nowym ITCube połączyliśmy nasze bogate doświadczenie z nowoczesną technologią. Efektem czego, jest nowoczesny i bogaty w funkcjonalność system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości najnowszych przeglądarek internetowych.

NOWE FUNKCJE – Z najważniejszych nowych funkcjonalności wymienić należy graficzne oznaczanie korespondencji posiadającej załączniki oraz dostosowanie integracji do następujących wersji systemów sprzedażowych : Comarch ERP Optima 2014.3.2, WF-MAG 7.9.2. We własnym zakresie można też decydować o kolorystyce systemu.
ServiceDashBoard_cut SalePlan_cut ProjectCalendar_cut IntegratorWharehouse_cut FormUse_cut

Written by itcube

Sierpień 11th, 2014 at 2:18 pm